معرفی هلدینگ ارین سازه(جدید)

 

 

 

 

 

شرکت ساختمانی و مهندسی آرین سازه رابین در تاریخ 1384/9/2 به شماره 5079 و بصورت سهامی خاص ثبت شده است . سرمایه ثبت شده شرکت در حال حاضر 516,000,000,000 ملیارد ریال میباشد و با استناد به آخرین تغییرات شرکت طی صورتجلسه مجمع عمومی مورخ 1399/02/012 دکتر مسعود عبدی به عنوان مدیر عامل به مدت 2 سال دیگر انتخاب شده است . از اهداف این مجموعه ارائه خدمات با کیفیت در حوزه ساختمان و انبوه سازی میباشد . مجموعه آرین سازه با احداث صدها هزار متر پروژه های ساختمانی بزرگ اعم از تجاری ، مسکونی و اداری با تمرکز به امر سرمایه گذاری توانسته اثر بخش ترین بازدهی در این حوزه را برای سرمایه گذاران فراهم نماید.

 

در سال 1397 آرین سازه طی قراردادی کلیه پروژه های ساخته شده توسط این مجموعه را بصورت انحصاری در اختیار تعاونی توسعه همت غرب قرار داد تا بستر لازم برای علاقه مندان به پروژه های ساختمانی بتوانند از این طریق سرمایه گذاری انجام دهند . این قرارداد در تاریخ 97/01/17 به شماره قرارداد 1001 فی مابین شرکت و تعاونی منعقد گشته است .

 

آرین سازه دارای رتبه پایه یک حقوقی انبوه سازی مسکن از وزارت راه و شهرسازی ، رتبه 1 در رشته ابنیه ، رتبه 3 در تاسیسات و رتبه 5 آب و راه میباشد .

معرفی هلدینگ ساختمانی آرین سازه 

 

ساخت صدها هزار متر مربع ابنیه پروژه های اداری، درمانی، ورزشی، مسی و آموزشی در بیش از ۱۳ سال فعالیت شرکت آرین سازه، نشان از توان بالای فنی و مالی این مجموعه دارد .آرین سازه، همواره در حال تحقیق و توسعه ارتقاء توان فنی و نیروی انسانی متعهد و تجهیزاتی  خود در زمینه های اجرایی بوده است . حاصل همه موارد فوق اخذ رتبه ۱ در رشته ابنیه، رتبه ۳ تاسیسات و تجهیزات و رتبه ۵ آب و راه، از سازمان برنامه و بودجه کشور و پایه یک حقوقی انبوه سازی مسکن از وزارت راه و شهرسازی، توسط این شرکت بوده است.

اهداف و چشم اندازها

شرکت آرین سازه” برای مشتریان خود، طیف گستردهای از پیشنهاد های حرف های در تمام زمینه های طراحی و اجرای پروژه فراهم می کند. این مجموعه ضمن داشتن سال ها تجربه، برای چالش ها و مشکلات پیشرو ارائه می دهد و در تمام مسیر پروژه، همراه شما خواهد بود. در ادامه برخی از مهم ترین خدمات آرین سازه” را برای شما عنوان کنیم؛

برنامه اجرایی پروژه

تامین مصالح ساختمانی

طراحی نقشه به همراه برآورد مالی

 

کنترل کیفیت ساخت

ارزیابی کامل پروژه از ابتدا تا پایان عملیات

طراحی پروژه های اداری، تجاری و مسی

مشاوره در رابطه با ایمنی پروژه های ساختمانی

تضمین تداوم پروژه بر اساس بودجه، برنامه زمانی و نقشه ها

مشاوره و برنامه ریزی در رابطه با کلیه پروژه های ساختمانی و عمرانی

آماده کردن اسناد مناقصه و مشاوره جهت انتخاب پیمانکاران، طراحان

زمینه ساخت و ساز و سرمایه گذاری، همواره

خواستگاه شرکت آرین سازه رابین

لرستان به معنی ستگاه مردم لر، یکی از استان‌های پرجمعیت ایران به مرکزیت شهر خرم‌آباد است. این استان به خاطر کوه‌ها، آبشارها و جنگل‌های بلوطش شهرت دارد. همچنین مفرغ لرستان از نظر باستان‌ شناسان دارای شهرت بسیار است.

لرستان تنها استان ایران است که یکی از ۴ بخش اصلی موزه ملی ایران را مختص خود کرده، چرا که این استان از اهمیت فوق‌العاده تاریخی برخوردار است. این بخش‌ها شامل پیش از تاریخ، تاریخی و لرستان، دوران اسلامی و مهر و سکه است.

 

سورن اطلس پایدار

مجموعه “سورن اطلس” با بهره مندی از کادری مجرب و حرفه ای، کلیه خدمات نصب آسانسور، فروش آسانسور، فروش قطعات آسانسور، سرویس و نگهداری آسانسور، بیمه آسانسور و …  را به مشتریان محترم ارائه می دهد.

خدمات این شرکت، شامل طیف گسترده ای از خدمات نصب آسانسور تا فروش قطعات آسانسور و خدمات تعمیرات و سرویسکاری آسانسور را در بر می گیرد. این شرکت با دارا بودن متخصصین و کارشناسان با تجربه در زمینه آسانسور، آماده خدمات رسانی به مشتریان و همکاران محترم می باشد.

در ادامه برخی از مهم ترین اهداف این مجموعه را عنوان می کنیم؛

    ارتقاء کیفیت نصب و راه اندازی آسانسور

    انجام کلیه خدمات آسانسور توسط کادر متخصص و مجرب

    حفظ روابط صادقانه با مشتریان، تامین کنندگان و پرسنل سازمان

    نصب و فروش انواع آسانسور و قطعات آن از بهترین برند های اروپایی

    استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا در صنعت آسانسور و پله برقی

    تلاش برای ارائه طیف گسترده ای از محصولات و خدمات فراتر از انتظار مشتریان

معرفی ماندان

 

 

 

 

 

مهندســین مشــاور مانــدان در ســال ۱۳۶۰ تاســیس شــد و پــس از تشخیص صـلاحیت در رشـته هـای معمـاری و شهرسـازی توسـط سازمان برنامه و بودجـه ، بـا تجیهـز دفتـر مرکـزی کـار حرفـه ای خودرا آغاز کرد . متناسب با پـروژه هـای ارجـاع شـده و در دسـت اجرا ، به تدریج کادر فنی ماندان نیز گسترش یافت و علاوه بر دفتـر مرکزی دفاتر محلی در شهرهای خرم آبـاد ، بروجـرد ، خرمشـهر ، ماهشهر و مشهد به منظور مطالعات و نظارت بر اجرای طرح افتتـاح گردید 

 

 

کارخانه قم

 

 

این کارخانه با ظرفیت ۱۹.۲۰۰ تن سالیانه و ۱۵۰ نفر پرسنل در سه شیفت کاری گامی مهم در عرصه کارآفرینی و تولید برداشته و هلدینگ آرین سازه را در سازه های فلزی نیز به خودکفایی رسانده است.

 

 

 

همایش بزرگداشت شانزدهمین سالروز تاسیس شرکت آرین سازه

این همایش با حضور مقامات لشگری و کشوری و چهره های محبوب ورزشی با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی برگزار گردید.