معرفی مدیرعامل(جدید)

معرفی مدیرعامل


دکتر مسعود عبدی


ما بر آنیم که بهترین ها را بسازیم شرکت آرین سازه با هدف سودآوری و جلب رضایت شما عزیزان در حوزه احداث پروژه های بزرگ ساختمانی با کاربری های گوناگون اعم از تجاری، اداری، مسکونی و... سرمایه گذاری می کند.

مجموعه “آرین سازه با تمرکز بر امر سرمایه گذاری همواره تلاش کرده تا بهترین و اثربخش ترین سرمایه گذاری و مشارکت در حوزه ساخت و ساز را انجام دهد. اهداف اصلی این مجموعه عبارتند از؛ توسعه قطب های کسب و کار از طریق جذب سرمایه گذاری، سودآوری و تضمین منافع سرمایه گذاری و............... در این راستا شرکت آرین سازه برای بهبود امر تصمیم گیری تمام عوامل مهم از جمله؛ بر آورد دقیق هزینه های سرمایه گذاری، برنامه ریزی دقیق برای سرمایه گذاری، بررسی میزان جذابیت پروژه در جلب سرمایه گذار، بررسی خطرات و ریسک ها، نحوه تامین منابع، میزان سود آوری سرمایه گذاری و نرخ بازگشت سرمایه را در نظر می گیرد.

از تاریخ ۹۷/۰۱/۱۷ مطابق قرارداد شماره ۱۰۰۱ مابین شرکت آرین سازه رابین و شرکت تعاونی توسعه ساخت همت غرب واگذاری انحصاری واحدهای مسکونی ساخته شده توسط شرکت آرین سازه در اختیار تعاونی توسعه ساخت قرار دارد و علاقه مندان جهت سرمایه گذاری در ساختمان های مسکونی می توانند شرکت تعاونی توسعه ساخت همت غرب مراجعه نمایند.

تاسیس کارخانه فولاد قم

 

این کارخانه با ظرفیت ۱۹.۲۰۰ تن سالیانه و ۱۵۰ نفر پرسنل در سه شیفت کاری گامی مهم در عرصه کارآفرینی و تولید برداشته و هلدینگ آرین سازه را در سازه های فلزی نیز به خودکفایی رسانده است.

کارآفرین نمونه سال دکتر مسعود عبدی به عنوان کارآفرین نمونه سال برگزیده شد .

 

 

مصاحبه دکتر مسعود عبدی در برنامه معجزه امید در حوزه مسکن

 

طی مصاحبه با شبکه ۵ سیما مسائل خرد و کلان مسکن و راهکار های تسهیل مشکلات مسکن کشور مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت و علاقمندان میتوانند منتظر پخش این برنامه باشند.

 

 

 

 

 

دکتر عبدی آرین سازه

 

آرین سازه با همت مهندسان قدرتمند در تولید سازه فلزی گامی موثر برداشته است و تولیدات کارخانه فولاد امیر قم در سرعت پیشرفت پروژه های خود افزایش چشمگیری ایجاد نموده است.
امید آن داریم بتوانیم بر عهد و شعار دیرینه خود استوار مانده و بهترینها را برای مردم عزیزمان بسازیم و در شرایط سخت اقتصادی رویای خانه دار شدن را محقق سازیم.

مصاحبه دکتر عبدی با خبر گذاری تسنیم 

 

بیانات مدیرعامل هلدینگ آرین سازه جناب آقای دکتر مسعود عبدی به مناسبت شانزدهمین سالروز تاسیس آرین سازه

شانزده سال پیش پس از ثبت رسمی شرکت آرین سازه و در حالی که در هوای مطبوع پاییزی خرم آباد، نم نم باران در حال باریدن بود، از اداره کل ثبت و اسناد لرستان بیرون آمدم، هر چند که نسبت به زادگاهم تعلق خاطر و دلبستگی عمیقی دارم، اما برای فتح قله نیاز به تغییر را احساس کردم. پس از سال ها تلاش و قرار گرفتن در یک مسیر پر فراز و نشیب و پر از چالش برای فتح قله و عمق بخشیدن به وسعت فکر و رویاهایم، سختی های فراوانی را به جان خریدم، اما امروز، وقتی که این حجم از لطف و محبت، دوستان، عزیزان و همچنین خانواده ی محترم و شریف آرین سازه را می بینم، خستگی حاصل از رنج ها، سختی های گذشته از تنم بیرون می رود.
همان طور که همه ی شما استحضار دارید، شرایط سخت اقتصادی امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا که چرخه ی اقتصاد دنیا را زیر ضربه های کمرشکن زمین گیر کرده است، کار ما را چند برابر نسبت به گذشته سخت تر کرده است، در این میان ما که به جان سختی و تسلیم نشدن خو گرفته ایم، مجبور به ادامه دادن و امیدوار بودن برای رسیدن به افق های روشن، به مسیر خود پر قدرت و پر انرژی ادامه خواهیم داد.
در شانزدهمین سال روز تاسیس شرکت آرین سازه قصد داشتیم، با برگزاری یک مراسم شکیل و در خور شأن خانواده ی بزرگ آرین سازه، این روز را جشن بگیریم، اما با توجه به شرایط خطرناک موجود به دلیل شیوع گسترده ی ویروس کرونا و سوگوار بودن خیل عظیمی از هموطنان عزیزمان و از آن جا که حفظ سلامت خانواده ی گران قدر آرین سازه مهمترین اولویت ما محسوب می شود، بر خلاف میل باطنی از برگزاری مراسم جشن معذوریم.
بر خود واجب می دانم به پاس سال ها همکاری و همراهی همه ی افرادی که خالصانه حتی یک روز تا سالها در مجموعه ی آرین سازه یاری گر ما بوده اند، تشکر و قدردانی خود را اعلام نمایم. اگر در این مسیر پر فراز و فرود موفقیتی حاصل شده است، بی تردید حاصل سخت کوشی، انضباط و دانش خانواده ی عزیز آرین سازه از ابتدا تا کنون بوده است، و من چقدر خوشبختم که در این روز زیبا، با شما و در کنار شما شانزدهمین سال روز تولد آرین سازه را می بینم. .
امیدوارم هر چه زودتر سایه ی شوم این بیماری مهلک از سر همه ی انسان های دنیا کوتاه شود.تندرستی و شادکامی شما آرزوی من است .

 

دکتر مسعود عبدی مالک تیم خیبر خرم آباد: