بازدید مدیر عامل محترم به همراه هیئت مدیران از طرح توسعه کارخانه فولاد امیر قم

شرکت آرین سازه که گرید A انبوه سازی را در اختیار دارد اینبار قصد دارد با توجه پشتوانه مالی و تجربه نسبت به نیازهای پروژه های خود و دیگر کسانی که در این زمینه فعالیت دارند اقدام به افتتاح کارخانه تولید اسکلت فلزی در تمامی پروژه ها کند.
ساخت اسکلت فلزی و سازه های از نوع فلزی به دلیل کیفیت بالاتر ، سرعت بیشتر ، هزینه کمتر ، مقاومت و......و با گذشت زمان جای اسکلت های بتنی را گرفته است و در ساخت سوله ها و ساختمان ها رو به این نوع سازه ها آورده اند.
معمولا در شهر ها به دلیل عدم وجود موقعیت و مکان مناسب جهت ساخت اغلب پیمانکاران دچار زحمت فراوان شده اند که با استفاده از سازه های فلزی که قابلیت اجرا در شلوغ ترین و کم حجم ترین موقعیت ها را دارند ، به ان ها کمک کرده تا سریع تر و راحت تر پروژه های خود را انجام دهند.
در این اسکلت فلزی ها علاوه بر بالا رفتن کیفیت ساخت ، پرت مصالح در آن ها کمتر شده و ساختمان ها با مقاومت بیشتری در برابر آتش سوزی و زلزله ساخته می شود.
البته در کشور های اروپایی این نوع سازه ها اغلب به صورت پیچ و مهره ای اجرا می شوند جز متراژ ها و وزن های کم که اتصالات جوشی جوابگوی آن است . دلیل استفاده از اسکلت های فلزی پیچ و مهره ای هم دوام و پایداری بیشتر آن ها و همچنین صرفه جویی در هزینه ساخت است .
شرکت آرین سازه در هر دو بخش اتصالات جوشی و پیچ و مهره ای فعالیت داشته و آماده خدمت رسانی در این خصوص به شما عزیزان است.