دیجی هوم

مشاوره ملکی و حقوقی

توجه توجه

 

تهران-شهرک راه آهن بلوار امیر کبیر بلوار گلها بالاتر از میدات اتریش سمت چپ نبش بنفشه 12 پلاک 150 دفتر فروش پروژه ستین


جهت دریافت وقت، برای مشاوره حضوری از مشاورین مجرب املاک دیجی هوم، با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید. کارشناسان این مجموعه علاوه بر ارتباط تلفنی، از طریق وب سایت و شبکه‌های اجتماعی نیز پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.


دعاوی ملکی، دعاوی هستند که موضوع اصلی آنها راجع به ملک و املاک است و شامل دعاوی کیفری و دعاوی حقوقی می‌شود. دعاویی که ممکن است در امور ملکی مطرح شود، شامل موارد زیر است:


انتقال مال غیر، دعاوی الزام به تنظیم سند، دعاوی مشارکت در ساخت، الزام به انجام و ایفای تعهد و خسارت‌های وارده، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، خلع ید، مزاحمت و تصرف عدوانی، افراز املاک مشاع، الزام به اخذ پایان کار ساختمان.


همچنین دعاوی کیفری مرتبط با موضوع املاک شامل کلاهبرداری، انتقال مال غیر، تصرف عدوانی، ممانعت از حق و جعل سند می‌باشد.

یکی از مشکلات و دعاوی که در زمینه امور ملکی وجود دارد، الزام به تنظیم سند است که خریداران را با مشکل مواجه می‌کند و فروشندگان حاضر به حضور در دفترخانه و انتقال سند نمی‌شوند. گاهی ممکن است ملک در رهن بانک است و فروشنده اقدام به فک رهن، جهت انتقال سند مالکیت به خریدار نمی‌کند. در این موارد از دعاوی، وکیلی که به طور تخصصی در امور مربوط به املاک فعالیت می‎کند، می‌تواند وکالت چنین پرونده‌هایی را برعهده بگیرد. او می‌داند که بهترین اقدام کدام است و راهگشای پرونده و دعاوی چیست. قطعا با مشورت با وکیل سریع‌تر به نتیجه مورد نظر خواهید رسید و سریع‌تر انتقال سند صورت می‌پذیرد. همچنین نیازی به حضور در دادگاه نیست و وکیل ملکی می‌تواند حتی درخواست ضرر و زیان موکل را نیز صادر و الزام فروشنده به فک رهن را نیز درخواست کند.

دعاوی مرتبط با شهرداری، شرایط انحلال قرارداد، فسخ، معامله املاک ورثه ایی و موارد بیشمار دیگری نیز وجود دارد که ممکن است برای آنها نیاز به طرح دادخواست باشد. با ارسال سوالات خود در خصوص انواع دعاوی، پاسخ خود را در زمان کوتاهی دریافت خواهید کرد.

خرید خانه قسطی

با 300  میلیون تومان پیش پرداخت، صاحب خانه شوید

اطلاعیه پذیره نویسی اولیه پروژه مسکونی ستین

پذیره نویسی پروژه مسکونی و مجلل ستین، از طریق شرکت تعاونی توسعه ساخت ستاره همت غرب، آغاز شد. علاقه مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایند.

توجه توجه


خانه قسطی بخرید

با 300 میلیون تومان پیش پرداخت صاحب خانه شوید 

اطلاعیه پذیره نویسی اولیه پروژه مسکونی ستین

پذیره نویسی پروژه مسکونی و مجلل ستین از طریق شرکت تعاونی توسعه ساخت ستاره همت غرب آغاز شد.

علاقه مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر میتوانند با شماره های زیر تماس بگیرید