طبق دستور مدیر عامل آرین سازه دکتر مسعود عبدی تمامی امور خرید و قرارداد پروژه ستین در دفتر مرکزی زیر نظر مدیریت فروش کل هلدینگ ارین سازه انجام میپذیرد و چنانچه قراردادی خارج از دفتر مرکزی انجام پذیرد مورد تایید مدیرفروش هلدینگ آرین سازه نمی باشد

مشاوره ملکی و حقوقی

09126200079 آقای علیپور

تهران-شهرک راه آهن بلوار امیر کبیر بلوار گلها بالاتر از میدات اتریش سمت چپ نبش بنفشه 12 پلاک 150 دفتر فروش پروژه ستین

جهت دریافت وقت برای مشاوره حضوری از مشاورین مجرب املاک دیجی هوم با ما تماس بگیرید، از طریق وب سایت و شبکه های اجتماعی نیز در خدمت شما مراجعه کنندگان عزیز هستیم.

دعاوی ملکی دعاوی هستند که موضوع اصلی آن راجع به ملک و املاک است که هم شامل دعاوی کیفری می‌شود و هم حقوقی دعاویی که ممکن است در امور ملکی مطرح شود از جمله انتقال مال غیر، دعاوی الزام به تنظیم سند، دعاوی مشارکت در ساخت و الزام به انجام و ایفای تعهد و خسارت های وارده ، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، خلع ید و مزاحمت و تصرف عدوانی و تقسیم و افراز املاک مشاع و الزام به اخذ پایان کار و همچنین دعاوی کیفری مرتبط با موضوع املاک همچون کلاهبرداری و انتقال مال غیر، تصرف عدوانی و ممانعت از حق، جعل سند می‌باشد .

یکی از مشکلات و دعاوی که در زمینه امور ملکی وجود دارد الزام به تنظیم سند است که خریداران را با مشکل مواجه می‌کند و فروشندگان حاضر به حضور در دفترخانه و انتقال سند نمی‌شوند .یا اینکه ملک در رهن بانک می‌باشد و اقدام به فک رهن جهت انتقال سند مالکیت به خریداران نمی‌کنند.

در این موارد و دعاوی وکیل ملکی که تخصصا در امور مربوط به املاک مشاوره میدهد و وکالت چنین پرونده هایی را برعهده دارد می‌داند بهترین اقدام کدام است و راهگشای پرونده و دعاوی کجا است. و سریعتر به نتیجه مورد نظر خواهید رسید و سریعتر انتقال سند صورت می‌پذیرد .و نیازی به حضور در دادگاه ندارند .و وکیل ملکی می‌تواند درخواست ضرر و زیان موکل را هم بدهد و الزام فروشنده به فک رهن را بخواهد.

دعاوی مرتبط با شهرداری، شرایط انحلال قرارداد ، فسخ، معامله املاک ورثه ایی و موارد بی شمار دیگری نیز می تواند وجود داشته باشد، در صورت تمایل سوال یا مشکلات خودتان را ارسال نمائید.

توجه توجه

 
خانه قسطی بخرید
با 235 میلیون تومان پیش پرداخت صاحب خانه شوید 
اطلاعیه پذیره نویسی اولیه پروژه مسکونی ستین
پذیره نویسی پروژه مسکونی و مجلل ستین از طریق شرکت تعاونی توسعه ساخت ستاره همت غرب آغاز شد.
 
علاقه مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر میتوانند با شماره های زیر تماس بگیرید

تیم فروش آرین سازه:

آقای ابراهیمی

خانم فرهمند 

خانم تهرانی 

آقای هاشمی 

خانم کیانی

خانم کرمی 

خانم مجد 

آقای حسینی 

آقای رضایی 

آقای شهبازی 

خانم محمدی
 
آقای ایمان ابراهیمی
 
آقای بروغنی
 
خانم اسدی
 
آقای افشار
 
آقای عابدزاده
 
آقای امین محمدی
 
آقای روبرت
 
آقای مرادی
 
آقای شمس
 
آقای نیرومند
 
آقای عبدالهی 
 
آقای شمیرانی
 
آقای ایریک
 
آقای اریا
 
خانم سهیلی
 
آقای عقیلی
 
خانم جلالی
 
خانم کاشفی
 
آقای پرهام