دیجی هوم

درباره مدیر فروش

سیاست ها:

 

 

گروه آرین از ابتدای کار خود، با تلاش مضاعف و تعهد کاری، در کنار دانش فنی، تمام همت خویش را به کار گرفته است تا فضایی استاندارد و با کیفیت را ایجاد کند. خوشبختانه این گروه توانست گام‌های موثری را در زمینه کسب رضایت مشتریان بردارد.

 

بر همین اساس، این مجموعه با هدف فروش پروژه‌های اصولی و استاندارد، جایگاه خود را ارتقاء بخشیده است و به یکی از بهترین شرکت‌ها در زمینه فروش پروژه‌های ساختمانی از جمله پروژه‌های مسکونی، تبدیل شده است.

 

اهداف:

 

 

دیجی هوم همواره با اولویت قرار دادن کیفیت و استانداردها، توانسته رضایت مشتری را در ارائه پروژه های ساختمانی به دست بیاورد و به جایگاه مطلوبی دست پیدا کند. در این راستا با توجه به نیاز کارفرما، برخی از پروژه‌ها برای فروش در نظر گرفته شده‌‌اند که به برخی از ویژگی‌های آنها اشاره خواهیم کرد:

 

  • پروژه هایی در چارچوب سطح کیفی مورد انتظار
  • پروژه های حرفه ای با رعایت قوانین و مقررات مهندسی
  • پروژه های ساختمان سازی در تمامی زمینه ها

 

گروه دیجی هوم، با هدف سودآوری و جلب رضایت مشتریان، در حوزه فروش پروژه‌های بزرگ ساختمانی با کاربری مسکونی، فعالیت می‌کند. این مجموعه با تمرکز در سرمایه گذاری و مشارکت در حوزه ساخت و ساز، همواره تلاش کرده است تا بهترین و اثر بخش‌ترین تصمیم‌ها را اتخاذ کند.

 

اهداف اصلی این مجموعه عبارتند از:

 

از مهم‌ترین اهداف این مجموعه، توسعه پروژه‌های مسکونی از طریق جذب سرمایه گذاری، سودآوری و تضمین منافع سرمایه گذاری در سطح شهر است. بر همین اساس، گروه دیجی هوم قصد دارد با توجه به سوابقی که در این حوزه کسب کرده است، ساخت شهرک لوکس پرشین را آغاز کند تا بتواند دوباره، گامی مهم در تحقق اهداف خود بردارد.

 

 

دفتر فروش پروژه مسکونی و مجلل ستین، در میدان اتریش، خیابان گل های شمالی، نبش بنفشه دوازدهم واقع شده است و محل اجرای پروژه نیز در بلوار اردستانی، بین اتوبان حکیم و بزرگراه تهران-کرج واقع شده است. این پروژه فاصله کمی با برخی از مراکز از جمله ۳ دقیقه تا ایستگاه مترو، ۵ دقیقه تا مرکز خرید ایران مال، ۵ دقیقه تا پارک هزار و یک شهر و ۸ دقیقه تا دریاچه چیتگر دارد.